Koniec sezonu basenowego 2018/2019

Sezon basenowy 2018/2019 dobiegł końca. Za nami kolejny rok zajęć kursowych i utrzymujących formę chętnych do nurkowania i pływania. Stowarzyszenie wyszkoliło też nowych instruktorów HSA i podniosło umiejętności szkoleniowe i organizacyjne kadry.

Wielkie dzięki za Wasze zaangażowanie.

Podziękowania dla pani Prezes, która pomimo kłopotów zdrowotnych skutecznie organizuje życie i działania naszego Stowarzyszenia.

Ukłony dla osób organizujących sprzęt, jak i tych, które dostarczały go na zajęcia.

Cieszymy się, że całość naszych działań wprowadza kolejne osoby w cudowny podwodny świat oraz pozwala utrzymać formę tym, którzy już go poznali. Nasze basenowe spotkania dają też szansę na szlifowanie umiejętności osobom pomagającym w nurkowaniach oraz przy ich organizowaniu.

Wspaniale, że świat nie stoi w miejscu, lecz się rozwija. Dobrze, że filozofia Stowarzyszenia Nautica, które od ponad 20 lat promuje aktywizację osób z pewnymi ograniczeniami i daje im szansę na tę podwodną formę spędzania czasu, zaraziła innych, którzy poprzez powstałe organizacje, firmy czy własną prywatną inicjatywę realizują ten pomysł.

Cieszymy się, że umiejętności nabyte przez udział w zajęciach i szkoleniach prowadzonych przez Stowarzyszenie Nautica, mogą być wykorzystywane w różnych przedsięwzięciach. Jest to dla nas duża satysfakcja. Najważniejsze aby wszyscy wspierali się i pomagali sobie w kolejnych działaniach i projektach z szacunkiem i chęcią współpracy.

Z wyrazami szacunku
Paweł Staniszewski
Szef szkolenia 
Stowarzyszenia Nautica

aktualnosci - koniec_sezonu_2019.jpg