Nowy Dive Master – Patryk

Spieszymy się z dobrymi wiadomościami ->mamy nowego Dive Mastera – Patryka.

Patryk podzielił sie z nami wrażeniami po kursie.
„Kurs Dive Master – jedno z największych wyzwań (jak do tej pory) w mojej nurkowej przygodzie. Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Nautica miałem okazję wyszkolić się na stopień dive master’a, pod czujnym okiem instruktorki Barbary (SeaTreasure).
Nauczyłem się tylu nowych rzeczy, że ciężko będzie je wszystkie wymienić. Sporo teorii z podręczników, wiele rozmów na temat sytuacji niebezpiecznych i procedur np. w przypadku walki z prądami, awarii sprzętu, ataku paniki, czy też zagubienia nurka itp. Praktyki było dużo, zaczynając od wykonywania ćwiczeń w sposób demonstracyjny (np. prezentacja wynurzenia korzystając z alternatywnego źródła powietrza, zdjęcie i ubranie sprzętu pod wodą, wymiana całego sprzętu z partnerem pod wodą używając jednego automatu, oddychanie naprzemiennie z jednego automatu), aż po asystowanie przy kursach, prowadzenie grup nurków, czy robienie briefingów dla łodzi pełnej nurasków (kto by pomyślał, że opowiadanie o nurkowaniu może być, aż tak stresujące 🙂 ).
Wielkie podziękowania dla Stowarzyszenia Nautica za możliwość zdobycia tej cennej wiedzy, którą będę wykorzystywał na naszych nurkowaniach po pandemii. A dla instruktorki Barbary, podziękowania za cierpliwość i zaangażowanie.”

Patryku, życzymy Ci pięknych nurkowań. Jesteśmy przekonani, że nasi nurkowie HSA będą bezpieczni pod Twoją opieką.

Relacja zdjęciowa dostępna jest w galerii na naszej stronie: KLIK.