Nurkowanie w DeepSpot w Mszczonowie

Drodzy nurkowie HSA,
nasza kadra w osobie Roberta, Tomka i Patryka postanowiła sprawdzić dostępność dla osób z niepełnosprawnościami nowo powstałego obiektu w Mszczonowie -> DeepSpot.

Ten najgłębszy na świecie basen spełnia standardy architektoniczne pod kątem przystosowania do osób z niepełnosprawnościami (np. wyznaczone miejsca parkingowe, szerokie przejścia, dostosowana szatnia i toaleta).

Na basenie panuje komfortowa temperatura wody 32,5° i powietrza 38°. Zatem nie trzeba męczyć się z wciskaniem w piankę nurkową, wystarczy koszulka. Cały sprzęt gwarantuje nam obiekt (butle, kamizelki, płetwy, automaty). Jedno, o czym musimy pamiętać to maska i strój kąpielowy. Niecka basenu jest bardzo duża i skrywa tunele i jaskinie, którymi możemy się poruszać na głębokości 10-15m. Dla zaawansowanych nurków na głębokości 20m jest wrak kutra rybackiego, a tubą można zanurkować na głębokość 45,4m.
Zdaniem panów, obiekt jest fajnie przygotowany i jest świetną alternatywą dla nurków HSA, by w komfortowych warunkach zrobić nura.

Jeśli ktoś z Was chciałaby odwiedzić DeepSpot i zanurkować, to nasza kadra chętnie będzie Wam towarzyszyć.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty w obiekcie w Mszczonowie.