Free Joomla Template by Discount Justhost

Kraków 2010

Aukcja w Atmosferze 2010 !

Ależ to były emocje ? !!! Oj gorąca była atmosfera w "Atmosferze", gdzie odbyła się tegoroczna aukcja na rzecz Sowarzyszenia "Nautica". Jak zawsze niezawodny Maciek Przysłup (tu podziękowania i brawa !!!!!) z wrodzonym czarem i humorem zagrzewał uczestników aukcji do walki o upragnione trofea.

Czytaj więcej...

Warszawa 2010

Mikołajki w Warszawie 2010

Dziękujemy za liczne przybycie do warszawskiego Bolka i za okazanie serca (i portfeli ;) dla naszego Stowarzyszenia! Dzięki Wam zebraliśmy ponad 15 tysięcy złotych! Daje to łączną kwotę z dwóch aukcji przekraczającą 50 tysięcy złotych! Taki wynik osiągnęliśmy po raz pierwszy... dziękujemy!

Czytaj więcej...

Kryspinów 2009

Aukcja Kryspinów 2009 - wyczyn w czasach kryzysu!!!!

Pomimo naszych obaw, że z racji kryzysowej aury nie uda się nam zagrzać uczestników aukcji do walki o "aukcyjne trofea" nasi sympatycy, przyjaciele, współpracownicy jak zwykle dołożyli wszelkich starań by wynika była jak najlepszy. Przy tej okazji tradycyjne już wielkie i serdeczne podziękowania dla Maćka Przysłupa, który we właściwy sobie błyskotliwy sposób przykuł uwagę widzów na czas na tyle długi, że aukcja zakończyła się pełnym sukcesem!

Czytaj więcej...

Kraków 2008

10-cio lecie Stowarzyszenia Nautica - Kraków 2008

Za nami kolejny rekord :-)
Chcieliśmy by było wyjątkowo, wszak to aukcja związana z 10 rocznicą powstania Stowarzyszenia "Nautica" i .. RZECZYWIŚCIE BYŁO!!!! A działo się dużo i entuzjastycznie i wesoło.: UWAGA tu szczególne słowa uznania dla Maćka Przysłupa znanego z wyrafinowanego, pełnego refleksu poczucia humoru, który poprowadził aukcje tak dynamicznie, ze niektóre przedmioty udało się wylicytować dwukrotnie :) .

Czytaj więcej...

Mąchocice Kapitulne 2007

Aukcja 2007 - padł kolejny rekord !!!! tym razem w Mąchocicach Kapitulnych

Po raz kolejny sympatycy i przyjaciele Stowarzyszenia "Nautica" okazali wielkie zaangażowanie w zbiórkę funduszy na rzecz programu "Zerowa Grawitacja" czyli nurkowania osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

Kraków 2006

Takiej aukcji jeszcze nie było!!!!!

Poprowadzona żywiołowo i z humorem przez Maćka Przysłupa pod osłoną namiotu "Żywiec" powaliła na kolana wielu z nas, zaparła dech w piersi i chwyciła za serce :-)

A było o co walczyć! Wsród wystawionych na aukcje przedmiotów znalazły się: dwa zdjęcia debiutantki Małgorzaty Jani (perfekcyjne montaże komputerowe na bazie niekonwencjonalnych pomysłów naszej kursantki HSA - warto obejrzeć),

Czytaj więcej...

Spała 2005

Podczas zakończenia sezonu nurkowego w Spale, odbyła się AUKCJA na rzecz Stowarzyszenia nurków niepełnosprawnych, której wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania.

Czytaj więcej...

Spała 2004

Wyniki tegorocznej aukcji w Spale po raz kolejny utwierdziły nas w przekonaniu, że możemy liczyć na waszą pomoc. Prowadzący aukcję Wiesiu Kantor tak umiejętnie przedstawił walory kolejnych 10 zdjęć autorstwa Piotra Stósa, że nabywcy z całą pewnością nie będą żałowali wydanych pieniędzy.

Czytaj więcej...

Kraków 2003

To już czwarta aukcja na rzecz Stowarzyszenia "Nautica". 
Tym razem w nieco bardziej poważnym tonie. Zamiast "podstawek pod jajka prezesa" lub "maski kogoś, kogo nikt nie zna" uczestnicy aukcji mieli możliwość pozyskania zdjęć podwodnych autorstwa Piotra Stósa i Macieja Czajki.

Czytaj więcej...

Spała 2002

Po zmroku ogłoszono wyniki konkursów i rozdano nagrody i rozpoczął się Fashion Show bezkonkurencyjnie poprowadzony przez Adama Dąbrowskiego, który tym razem przyjął nieco mniej oficjalny image.

Czytaj więcej...

Ameliówka 2002

AUKCJA 2002.

Aukcja w roku palindromu. Magiczny rok, magiczna aukcja :)

Zamieszczamy wychwycone wśród gości i zapisane przez naszego kronikarza komentarze:

Czytaj więcej...

Spała 2001

Aukcja pamiątek z wakacji na rzecz Stowarzyszenia Nautica, prowadzona przez autora pomysłu, niezrównanego Adasia Dąbrowskiego i Maćka Winiarskiego (również niezrównanego).

Czytaj więcej...