Free Joomla Template by Discount Justhost

Kraków 2008

10-cio lecie Stowarzyszenia Nautica - Kraków 2008

Za nami kolejny rekord :-)
Chcieliśmy by było wyjątkowo, wszak to aukcja związana z 10 rocznicą powstania Stowarzyszenia "Nautica" i .. RZECZYWIŚCIE BYŁO!!!! A działo się dużo i entuzjastycznie i wesoło.: UWAGA tu szczególne słowa uznania dla Maćka Przysłupa znanego z wyrafinowanego, pełnego refleksu poczucia humoru, który poprowadził aukcje tak dynamicznie, ze niektóre przedmioty udało się wylicytować dwukrotnie :) .

A całe show zostało po raz pierwszy w historii uwiecznione przez profesjonalna ekipę telewizyjną - tu ukłony w stronę Jacka Zakrzewskiego. Licytowano tradycyjnie całą serie zdjęć podwodnych autorstwa "wciąż dobrze się zapowiadającego, młodego fotografa, który wykonał zdjęcia przestarzałym .. itd. Piotra Stósa, przepiękne grafiki wykonane przez Tomasza Hinz , zdjęcia autorstwa Tomka Marszałła niepowtarzalnie oddające klimat afrykańskich bezdroży, hafty i puzzle podarowane przez rodzinę Łukasików, gadżety z podpisem Korzeniowskiego podarowane przez TV, osławione już Karlovacko i inne chorwackie trunki przeznaczone na aukcję przez Maćka Czajke, Karolinę Zarzycką i Łukasików. A publiczność i licytujący? Byliście po prostu FANTASTYCZNI!!!!! Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy!

A OTO WYNIK! (UWAGA UWAGA TU WERBLE) ... 43150,00 pln!!!

 Dziękujemy : 

Piotrkowi Wąsikowi,
Tomkowi Wójcikowi,
Aśce Madetko,
Januszowi Gdowskiemu,
Darkowi Mikołajczykowi,
Darkowi Spirytulskiemu,
Adze Pajdak Stós,
Andrzejowi Młynarczykowi,
Karolinie Mikołajczyk,
Piotrkowi Piętce,
Jackowi Zakrzewskiemu,
Małgosi Skale,
Adasiowi Marczukowi,
Staszkowi Styblowi,
Pawłowi Pardała,
Ani Mielniczyn,
Piotrkowi Mosznińskiemu,
Markowi Gndyle,
Piotrkowi Stósowi,
Markowi Skale,
Przemkowi Bobilewiczowi,
Marcinowi Kujawskiemu,
Piotrkowi Piórewiczowi,
Kasi Jędryce,
Marysi Skrzypczyk,
Norbertowi Madetko,
"Ekipie Hetmana",
5 osobom, których nazwisk nie możemy namierzyć.prosimy o pomoc :-)

 A dla tych, którzy nie zdążyli nic wylicytować, nie dali rady dotrzeć na aukcję - mamy dobrą wiadomość. przygotowaliśmy 50 koszulek Stowarzyszenia przeznaczonych specjalnie na tą okazję - 10-cio lecie działalności. Taka seria już na pewno nie powstanie - tylko 50 osób będzie miało możliwość nosić te specjalne koszulki.

Wystarczy zgłosić się do Mirka Przybylskiego ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 661 660 313 / 012 626 00 12) i wpłacić na konto Stowarzyszenia minimum 100pln (cena wywoławcza koszulek to 100pln, ale jeśli ktoś ma chęć wpłacić więcej - nie widzimy przeciwwskazań ;) Pamiętajcie, że liczba koszulek w danych rozmiarach jest ograniczona, a cel jest bardzo szczytny - pomagacie w szkoleniu nurkowym kolejnych osób niepełnosprawnych. :-)