Magdalena

W Stowarzyszeniu jestem od października 2014. Zapewne nigdy nie zostanę atletką, gdyż od mojego urodzenia ja i Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) tworzymy póki co nierozłączny duet.

O zajęciach nurkowania dowiedziałam się od jednej z osób należących do Stowarzyszenia za co bardzo jej dziękuję. Bezcenną wartością Stowarzyszenia są ludzie (każdy, bez wyjątku) - otwarci, pogodni, z pasją. A nurkowanie? Fantastyczna aktywność, poczucie lekkości, sposób na wyciszenie, polecam chociażby spróbować. No i dla mnie wyzwanie na przyszłość - ziszczenie jednego z wielu marzeń, czyli nurkowania na Wielkiej Rafie Koralowej. :)

Zawodowo w pewnym sensie też nurkuję...w oceanie wiedzy informatycznej. Jestem programistką, aktualnie doktorantką na kierunku Informatyka.